DSEI120-12A
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEI120-12A
JLCPCB Part #
C461309
Package
TO-247AD-2
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.2kV 1.8V@70A 109A 357W 3mA@1.2kV 40ns TO-247AD-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS