DSEP90-12AZ-TUB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DSEP90-12AZ-TUB
JLCPCB Part #
C17364551
Package
TO-268AA
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1mA@1200V 2.69V@90A 85ns 90A TO-268AA Switching Diodes ROHS