DPG60IM400QB
MFR.Part #
DPG60IM400QB
JLCPCB Part #
C17420695
Package
TO-3P
Description
-55℃~+175℃ 1.47V@60A 1uA@400V 400V 45ns 60A TO-3P Switching Diodes ROHS