DPF60IM400HB
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DPF60IM400HB
JLCPCB Part #
C17325028
Package
TO-247AD
Description
-55℃~+175℃ 1.27V@60A 1uA@400V 400V 60A 60ns TO-247AD Switching Diodes ROHS