DMA10IM1600UZ-TRL
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DMA10IM1600UZ-TRL
JLCPCB Part #
C17450550
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.26V@10A 1.6kV 10A 10uA@1600V 130A TO-252AA Diodes - General Purpose ROHS