IXTP150N15X4
MFR.Part #
IXTP150N15X4
JLCPCB Part #
C3290366
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105nC@10V 150A 150V 4.5V 480W 4pF 5.5nF 7.2mΩ N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS