IXTP30N25L2
MFR.Part #
IXTP30N25L2
JLCPCB Part #
C3290227
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 130nC@10V 140mΩ@10V 250V 3.2nF 30A 355W 4.5V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS