DHG60I600HA
Extended
Manufacturer
Littelfuse/IXYS
MFR.Part #
DHG60I600HA
JLCPCB Part #
C17476447
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2.39V@60A 200uA@600V 430A 600V 60A TO-247 Diodes - General Purpose ROHS