WPC2512QLR050FYR
MFR.Part #
WPC2512QLR050FYR
JLCPCB Part #
C20350270
Description
3W 50mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS