SMDJ85A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ85A-HRA
JLCPCB Part #
C1977774
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 10uA 137V 21.9A 3kW@10/1000us 85V 94.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS