MINIASMDC150F/24-2
MFR.Part #
MINIASMDC150F/24-2
JLCPCB Part #
C2760122
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 1.44A 100A 15s 24V 250mΩ 33A 49mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS