WPB2512QLR027FYR
MFR.Part #
WPB2512QLR027FYR
JLCPCB Part #
C20350225
Description
27mΩ 2W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS