SMDJ10CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ10CA-HR
JLCPCB Part #
C3714867
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 176.5A 17V 3kW 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS