V47RA8X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V47RA8X2749
JLCPCB Part #
C3262161
Package
Plugin
Description
1.8J 250A 30V 38V 47V 800pF@1MHz 插件 Varistors ROHS