V120RA16
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V120RA16
JLCPCB Part #
C3260754
Package
Plugin
Description
1.7nF@1MHz 102V 120V 22J 4.5kA 75V 插件 Varistors ROHS