SZ1SMB120AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB120AT3G
JLCPCB Part #
C3699840
Package
SMB
Description
-65℃~+175℃ 120V 133V 160pF 193V 3.1A 5uA 600W TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS