V30MLA1210NHAUTO
MFR.Part #
V30MLA1210NHAUTO
JLCPCB Part #
C2657423
Package
1210
Description
1.2J 25V 280A 30V 39V 68V 690pF@1MHz 1210 Varistors ROHS