V220MT4B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V220MT4B
JLCPCB Part #
C2655608
Package
SOD-83A
Description
100A 138V 191V 21pF@1MHz 220V 900mJ SOD-83A Varistors ROHS