SMAJ22CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ22CA
JLCPCB Part #
C148221
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 11.3A 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS