V100MT4B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V100MT4B
JLCPCB Part #
C2655836
Package
SOD-83A
Description
100V 100pF@1MHz 185V 40A 450mJ 60V 81V SOD-83A Varistors ROHS