V20H95PL3T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20H95PL3T
JLCPCB Part #
C2657541
Package
Plugin
Description
10kA 125V 150J 150V 250V 3.7nF@1MHz 95V 插件 Varistors ROHS