V10H95PL3T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10H95PL3T
JLCPCB Part #
C2659327
Package
Plugin
Description
125V 150V 250V 3.5kA 36J 800pF@1MHz 95V 插件 Varistors ROHS