TPSMD54A
MFR.Part #
TPSMD54A
JLCPCB Part #
C1976802
Description
2uA 34.4A 3kW@10/1000us 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS