TPSMD14A
MFR.Part #
TPSMD14A
JLCPCB Part #
C3710117
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 129.3A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS