30KPA102A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA102A-HR
JLCPCB Part #
C1984634
Description
-55℃~+175℃ 102V 113.9V 165.6V 183A 2uA 30kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS