SMDJ350CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ350CA
JLCPCB Part #
C3702309
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 350V 391V 3kW 567V 7.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS