SMBJ14CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ14CA-HR
JLCPCB Part #
C1977909
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 14V 15.6V 1uA 23.2V 25.9A 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS