SMBJ7.5CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ7.5CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1981765
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
100uA 12.9V 46.5A@10/1000us 600W@10/1000us 7.5V 9.21V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS