TPSMA6L18A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMA6L18A
JLCPCB Part #
C316009
Package
DO-221AC
Description
-65℃~+150℃ 18V 1uA 20.6A 20V 29.2V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS