TPSMC48CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMC48CA-VR
JLCPCB Part #
C1982237
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19.4A 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS