SMA6L78A
MFR.Part #
SMA6L78A
JLCPCB Part #
C1976698
Description
-65℃~+150℃ 126V 1uA 4.8A 600W@10/1000us 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS