TPSMA6L78A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMA6L78A
JLCPCB Part #
C1975151
Package
DO-221AC
Description
126V 1uA 4.8A 600W@10/1000us 78V 86.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS