TP5KP14A
MFR.Part #
TP5KP14A
JLCPCB Part #
C1976760
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 219.8A 23.2V 2uA 5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS