0451.800MRL
MFR.Part #
0451.800MRL
JLCPCB Part #
C187556
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.2654 125V 125V 2.5mm 50A 6.1mm 800mA Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS