SZ1SMC22AT3G
MFR.Part #
SZ1SMC22AT3G
JLCPCB Part #
C1974089
Package
SMC
Description
1.5kW 22V 26.9V 35.5V 42.2A 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS