SZ1SMB22AT3G
MFR.Part #
SZ1SMB22AT3G
JLCPCB Part #
C1976383
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 16.9A 22V 25.65V 35.5V 5uA 600W 730pF IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS