SMCJ10CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ10CA
JLCPCB Part #
C224035
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10V 12.3V 17V 5uA 88.3A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS