SZ1SMA16CAT3G
MFR.Part #
SZ1SMA16CAT3G
JLCPCB Part #
C1976141
Package
SMA
Description
15.4A 16V 17.8V 2.5uA 26V 400W 715pF TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS