SMDJ15CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ15CA-T7
JLCPCB Part #
C3707614
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS