SMF43A-T13
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF43A-T13
JLCPCB Part #
C1977145
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 1uA 2.9A 200W@10/1000us 43V 47.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS