0454.500MR
MFR.Part #
0454.500MR
JLCPCB Part #
C179003
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.24 125V 125V 2.5mm 500mA 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS