SMFE170AH
MFR.Part #
SMFE170AH
JLCPCB Part #
C3712153
Description
-55℃~+150℃ 170V 189V 1uA 200W 275V 700mA TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS