SMDJ13CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ13CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977678
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 139.5A 13V 14.4V 21.5V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS