LCFE160804H101TG
MFR.Part #
LCFE160804H101TG
JLCPCB Part #
C2662273
Package
SMD-10P,0.8x1.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA 100Ω@100MHz 4 5V 8Ω SMD-10P,0.8x1.6mm Common Mode Filters ROHS