SMCJ13CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ13CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1979634
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 13V 14.4V 1uA 21.5V 69.8A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS