SMDJ16CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ16CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977599
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 115.4A 16V 17.8V 26V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS