SMDJ13A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ13A-T7
JLCPCB Part #
C3706094
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 139.5A 13V 14.4V 21.5V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS