8.0SMDJ54A-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ54A-T7
JLCPCB Part #
C1984063
Description
-65℃~+150℃ 54V 60V 87.1V 8kW@10/1000us 92A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS