HE751A1200
MFR.Part #
HE751A1200
JLCPCB Part #
C1561397
Description
-20℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 1.2A 10W 12V 150mΩ 1kΩ 1ms 1ms 300V@DC 4 500mA Non-Polarized - Single Coil 插件 Reed Relays ROHS