AK10-015C-Y
MFR.Part #
AK10-015C-Y
Description
-55℃~+125℃ 10kA@8/20us 10uA 15V 19V 28V 40000pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS